Догляд за квітами

Готую до зберігання бульби жоржин: не мою і правильно висушую

Дійшла черга до жоржин-викопала бульби з землі. Підготовка до зберігання взимку відіграє велику роль – на цьому етапі багато садівників пересушують бульби. Як уникнути помилок – мої поради.

Викопування бульб з землиНа цьому острівці землі росли 4 куща жоржин і гладіолуси. Острівець землі, де росли жоржини з гладіолусами. Підкопувала землю лопатою.

Потім схопивши за 3-4 стебла витягувала жоржини з грунту. Читала в інтернеті, що так робити не можна, але по-іншому не вийде. На ділянці глиниста земля.

Бульби хороші, здорові. Між ними видно м’який грунт. Навесні в просторих горщиках подращивала жоржини для раннього цвітіння.

У травні багаторічник вже цвів на ділянці. Гортайте галерею, щоб побачити викопані # бульби жоржини. 1 of 3клубні жоржиновобламиваю стебло, залишаючи 15-20 см.

Обтрушую землю, залишаю підсихати, після знову обтрушую землю. Цього літа невдало посадила один кущ-він опинився в затіненні і другу половину літа не цвів, але утворив бульби. Вони середнього розміру, міцні.

Важливо! Бульби на відміну від гладіолусів не мою і не протруюю. На поверхні знаходиться захисна тканина-камбій. Вона допомагає краще перезимувати.

Підсушування бульб сушать жоржини на лоджії – там достатньо вологи і прохолодно. Один раз допустила помилку-залишила бульби на 2 тижні. коли дійшли руки виявила в’янення.

Для посадкового матеріалу, та ще перед зберіганням взимку погіршення властивостей негативно позначилося на розвитку майбутніх квітів. Тому сушу тепер строго тиждень, а потім прибираю на зберігання. Протягом тижня переглядаю, перевертаю.

Як укладаю жоржини на зберігання присвячу спеціальну статтю. Вирощую сорти жоржин Веселі хлопці і Старс леді. Їх огляд у відео.

Сподобалася стаття. Відзначте мою працю лайком і підписуйтесь на канал. Ще мої статті про квіти:Купила лаванду за 350 рублів.
Розповідаю скільки коштують саджанці і де вигідніше їх купити з трояндами будуть рости тюльпани і лілії. Мій варіант посадки цибулинних рослин

Related posts