Догляд за квітами

Ніяк не цвіте! Що зробити, щоб декабрист зацвів? Секрети і поради

Декабрист відноситься до квітів, що розпускаються взимку. Деякі види цвітуть восени або навесні. І як цвітуть! Яскравими відтінками червоного і рожевого.

Зустрічаються також фіолетові і білі. Утриматися від покупки ще одного яскравого квітки неможливо. Тим більше що доглядати за ним нескладно.

Інша справа зробити так, щоб декабрист зацвів. Він може активно рости без квітів. Квітникар з року в рік пересаджує декабрист в новий горщик, а квітки все не з’являються.

А хочеться адже, щоб квітка не просто був живий, а й цвів!Щоб з’явилися квіти, багато не потрібно. Дайте декабристу достатньо світла, вологи і прохолоду. Звучить просто, а на ділі складно.

Не просто так багато хто досі шукають відповідь на питання, що зробити, щоб декабрист зацвів. Правильні умови навколишнього середовища-ключ до вирішення проблеми. Тільки ось створити їх не так просто.

А після того, як декабрист зацвів, ще необхідно подбати про те, щоб квітки не відпали. Грунт для декабристаДля того, щоб декабрист зацвів, необхідно забезпечити хороші дренаж. Так зайва волога не буде накопичуватися всередині горщика.

Коли ви садите вперше, або пересаджуєте декабрист, дотримуйтесь рівні пропорції піску, перегною/компосту, стружки або тирси. Не забудьте покласти на дно керамзит. Які потрібні умови, щоб декабрист зацвів?Світбудучи зимовою квіткою, декабристу не потрібно багато світла.

Навіть навпаки, занадто багато світла заважає утворюватися бутонам. Щоб декабрист зацвів, йому необхідно перебувати в темряві 12-16 годин на добу. І 12 годин тут крайній мінімум.

У більшості випадків цього недостатньо. Якщо квітки ніяк не з’являються, зверніть увагу на кількість світла протягом доби. Перше, що потрібно зробити, щоб декабрист зацвів, забезпечити 12-16 годин темряви.

Це означає, що поруч з квіткою не повинно бути ніяких джерел світла. Тому краще не ставити його в кімнату, де ви проводите багато часу. Темрява є необхідною умовою, щоб почали з’являтися бутони.

Навіть на хвилинку включене світло перериває процес. Умова особливо принципово, якщо декабрист не цвіте роками. Варто також пам’ятати, що прямі сонячні промені шкідливі для декабриста.

Він стає млявим і пониклим. Також великий ризик, що з’явиться опік. Температура-один вирішальний фактор.

І друге, що потрібно зробити, щоб декабрист зацвів – подбати про температуру. Для того щоб з’явилися бутони, рослина повинна знаходитися в прохолоді. Ідеальна температура для декабриста-10-13 градусів (не дарма ж він зимовий!).

Проста умова, яке неважко створити, але їм нехтують, і тому декабрист не цвіте. Нам, людям, комфортно жити при 20 градусах. Тому і Кімнатні рослини змушені існувати в таких умовах.

Навіть на підвіконні температура ненабагато менше. Декабристам це точно не підходить. Краще винести їх на балкон, якщо він закритий.

ВлажностьС приходом осінніх холодів необхідно зменшити полив. Земля повинна висихати перед тим, як ви її знову поллєте. Можна також обприскувати декабрист з пульверизатора.

Як запобігти опадання бутонів?Навіть якщо утворилися бутони, видихати ще рано. Є ще пара речей, які потрібно зробити, щоб декабрист зацвів. І тільки через 8-12 тижнів розпустяться яскраві квіти.

Коли з’явилися бутони, переставте горщик в більш світле місце. Тривала темрява рослині більше не потрібна. Але все ще уникайте прямих сонячних променів!З появою бутонів можливо доведеться змінити і полив.

Якщо вони опадають, так і не розпустившись, то справа в зайвому або недостатньому поливі. Бурштинова кислота для рослин. Потужний засіб для людини і рослин!11 цікавих фактів про троянди, які мало хто знає 🌹 Підписуйтесь на наш канал, щоб дізнатися більше!Оригінал статті розміщений тут – https://dacha-ogorod-sad.
ru/soveti/dekabrist-zasvel

Related posts