Спорт та здоров'я

Домашній прес – не гірше ніж в залі. Як накачати прес вдома?

Пряма м’яз живота, заповітні кубики – це м’яз, яка більше всіх інших м’язових груп підходить для домашнього тренінгу. Більш того можна сказати, що вона для нього призначена. Адже для тренувань преса навіть не потрібне додаткове обладнання, для його прокачування досить власного тіла.

Тренування в домашніх умовах для преса ні чим не гірше ніж в тренажерному залі. Але все ж, щоб тренування були куди результативніше дещо з обладнання все ж стане в нагоді. Якщо говорити про домашніх тренуваннях, то цілком достатньо буде турніка.

І вправа підйом ніг на турніку до перекладині – одне з базових вправ для преса буде дуже ефективним в арсеналі домашнього качка. Роллер (ролик) для преса. Гімнастичний ролик для преса – колись винахід радянських гімнастів дуже популярний і ефективний і донині.

А для домашніх тренувань корисний з кількох причин:дуже якісно навантажує м’язи Преса. Крім Преса працюють і інші м’язи (спина, поперек, руки, м’язи ніг), що корисно для їх загального тонусу. Можна довго прогресувати, ускладнюючи процес виконання вправи.

Це варіанти зі збільшенням підходів і повторень, варіанти з технікою виконання – з колін, з ніг, і т. д. дуже компактний і не займає багато місце, що безсумнівно плюс для домашніх тренувань.

Тренування з роликом для преса-дуже енерговитратна. 10-20 повторень в 3-х підходах. Займаючись з цим тренажером, добре буде працювати в діапазоні 10-20 повторень.

Як краще вдома тренувати прес. Класичний варіант. Якщо ви тренує є в домашніх умовах, і у вас стабільно 3 або 4 тренування в тиждень, то відмінним рішенням буде качати прес під час цих тренувань.

Після тренування, або перед тренуванням – як вам більше подобається. Варто вибрати одну вправу на прес(буде достатньо) і виконувати його в 3-х підходах. Наприклад: понеділок: підйом ніг на турніку – 3 підходи на 15-25 повторень.

Середа: ролик для преса-3 підходи по 10-15 повторень. П’ятниця: вправа з власною вагою, наприклад скручування на підлозі, або жук – 3 підходи по максимуму. Щоденний варіант.

Цей варіант більш цікавий, ніж попередній, адже він має перед ним ряд переваг, і для домашніх тренувань буде більш кращий. Його особливості: потрібно виконувати один робочий підхід одного з доступних вправ до відмови з ранку. Тренування преса з ранку доповнить ранкову зарядку і заощадить час тренування інших м’язів.

Щоденні тренування преса дозволять завжди йому знаходиться в тонусі. До того ж таке тренування – в 1 підхід займе зовсім мало часу – максимум хвилин 5. Жук!!! Прикладом може служити наступний варіант.

Ви виконуєте підхід з ролером на 20 повторень до відмови, і відразу без відпочинку робите вправу жук на максимум. Виконуючи такий супер підхід на щоденній основі і результат приємно вас порадує. Сподіваюся вам буде корисна ця стаття, тренуйтеся із задоволенням, зміцнюйте ваше здоров’я.

Я дякую вам за увагу і бажаю вам всього доброго, хороших тренувань і відмінних результатів. По темі домашніх тренувань рекомендую вам прочитати: домашня програма тренувань: гантелі, турнік, бруси!(Комплекси тренування ДЕЛЬТ!) Як виростити трицепс будинку? Найдоступніші вправи. (Гантелі, бруси і власну вагу).
Способи тренування преса. Який краще?

Related posts