Спорт та здоров'я

Монотонні тренування призводять до деградації. Що робити, щоб розвиватися?

Загальновідомо, що здоровий спосіб життя тісно пов’язаний з активною діяльністю, яка підтримує хороший фізичний і психічний стан. А ось сидячий спосіб життя, особливо в контексті поширюється «пандемії ожиріння», це прямий шлях до хвороб і масі інших проблем. Однак одного виду активності часто буває недостатньо.

Якщо ви бігаєте підтюпцем три-чотири рази на тиждень і більше нічого не робите, вам варто задуматися про свою «спортивної продуктивності». Справа в тому, що організм звикає до навантаження. Але ще гірше, що мозок теж до неї звикає-від одноманітності він тупіє і втрачає тягу до спорту.

Навіть якщо ходиш в зал регулярно, але робиш одне і теж, одного разу прогрес сповільниться, а мотивація пропаде. Самий явний вихід-це поєднання декількох видів спорту. Щоб це до чогось призвело, вибирайте види спорту, які доповнюють один одного.

І не забувайте відпочивати. Ваше тіло не віддячить вам за сім спортивних днів на тиждень. З іншого боку – деякі види активності вже самі по собі частково відновлюють організм, наприклад, плавання або йога.

Було б ідеально вибрати види спорту, які вам особливо подобаються, і в той же час відносяться до комплексних, наприклад, плавання, веслування, туризм, скелелазіння, їзда на велосипеді, біг, групові вправи у фітнес-центрі. Головне-урізноманітнити основну діяльність іншими вправами. І пам’ятайте: тільки займаючись тим, що Вам подобається, ви збагатите ваше життя.

Якби мене попросили назвати ідеальний вид спорту, який поєднує в собі аеробну витривалість, рухливість, жиросжигание, і навіть вплив на хребет, я б назвав плавання, а також тренажерний зал. Також слід зазначити бігові лижі: цей вид спорту унікально залучає в рух все тіло, тому взимку він дозволяє замінити всі інші види. Їзда на велосипеді благотворно впливає на серце і мозок, і приносить почуття щастя.

Плавання відповідає за підвищення витривалості серця і судин, збільшення обсягу легенів і зміцнення м’язів, поряд з підтриманням здорової ваги. Його величезний плюс – цей вид доступний в закритому басейні цілий рік без обмежень. Таким чином, щоб урізноманітнити тренувальний план і уникнути деградації, слід займатися різними видами спорту, поєднуючи їх за вашими уподобаннями.
Взимку це лижі, влітку біг і велосипед, постійно-плавання і зал. Пробуйте нове і організм вас віддячить!А якими видами спорту займаєтеся ви? Пишіть в коментарях!Всім гарного дня і відмінного настрою! Підписуйтесь на канал. Є ще Instagram і Телеграм

Related posts