Спорт та здоров'я

Еліпс, бігова доріжка, або гребний тренажер – що краще вибрати в залі?

Сьогодні ми розберемося, що дає кращий ефект для кардіонавантаження з тренажерів, представлених в залі. Коли ми приходимо в зал, у нас є вибір з декількох варіантів – еліпс, доріжка, велотренажер і гребний тренажер. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

Переваги бігової доріжкибегові доріжки-дуже популярні тренажери в спортзалах. Їх величезною перевагою є здатність легко адаптуватися до обраного рівня інтенсивності вправ, це залежить від того, чи віддаєте перевагу ви легку прогулянку або енергійний БІГ. Якщо ми знаходимося на стадії підготовки до більш інтенсивного бігу, наприклад, до марафону – варто звернути увагу на бігову доріжку, тому що вона забезпечить набагато кращу імітацію бігу в нормальних умовах, ніж еліптичний тренажер.

Підтримка правильної постави під час бігу також поліпшить результати ваших тренувань. Тому не забувайте тримати спину прямо і не триматися за ручки бігової доріжки. Переваги еліптичних тренажеровякщо ми відчуваємо проблеми з суглобами або страждаємо хронічними захворюваннями, еліптичний крос-тренажер буде дуже хорошим рішенням, оскільки він безумовно створює менше навантаження на суглоби, ніж бігова доріжка.

Завдяки цьому ми не піддаємо тіло постійним ударам при ударах ногами по біговому полотну, а утримуємо їх на педалях в постійному коливальному русі. Рух платформи відтворює рухи, які ми робимо під час бігу підтюпцем або навіть, скоріше, скандинавської ходьби. Еліптичні тренажери також дозволяють “крутити педалі” назад.

Таким чином вони дозволяють працювати з різними групами м’язів, а також розширювати свої можливості. Крім того, більшість еліптичних крос-тренажерів оснащені ручками, які ми тримаємо так само, як лижні палиці. Ручки переміщаються разом з педалями, таким чином задіюючи верхню частину тіла під час тренування.

Переваги гребного тренажерупражненія на біговій доріжці або еліптичному крос-тренажері-це тільки аеробні вправи. У випадку з гребним тренажером ви комбінуєте аеробні вправи з жиросжиганием, і багато хто вважає, що гребний тренажер забезпечує більш інтенсивну аеробне тренування. Справа в тому, що веслування задіє все тіло – ноги, руки і навіть м’язи хребта при кожному русі «веслом».

Крім того, веслування-це плавний і безперервний рух, який є чудовою альтернативою бігу на біговій доріжці з його високим рівнем ударних навантажень. Вибір устройстваВ цілому, все з тренажерів прийнятні, і слід вибирати з індивідуальних переваг. Якщо ви вибираєте еліптичний тренажер-пошукайте апарат зі зручними ручками, щоб ми могли задіяти все тіло під час тренування.

При використанні гребного тренажера переконайтеся, що надійно закріпили застібки для ніг, так як зусилля буде направлено на нижню частину тіла і хребет при кожному русі. Мені особисто здається, найбільш комплексний з них-це еліпс, але для різноманітності потрібно чергувати все. Всім гарного дня і відмінного настрою! Підписуйтесь на канал.
Є ще Instagram і Телеграм

Related posts