Заручини та весілля

Гості не хочуть йти на весілля: всьому виною дрес-код і вхідний квиток

Сьогодні вийшла гуляти на вулицю з дітьми і дізналася від сусідки про те, як нині люди на весілля запрошують…

– ” Ань, Привіт! Як справи?» – запитала Катя. – «Привіт. Все добре! Куди це ти не підеш?”- я як завжди цікава.

– “Ой, ти не повіриш, нас запросили на весілля, але як! Це кошмар якийсь! Виявляється, можна не тільки покликати гостей, але ще й умови висунути! По-перше, колір весілля-Фуксія! Ти уявляєш?”- каже Катя. – “Так, уявляю, весілля в певних тонах-часте явище, а відтінки рожевого дуже популярні, нічого дивного!”- я не зрозуміла, в чому проблема. – “Ні, ти не розумієш! Всі гості повинні бути в одязі цього кольору: у жінок Сукні Фуксія, а у чоловіків сорочки!”- продовжує Катя.

– “Мій чоловік би точно яскраво-рожеву сорочку не надів! Та й якщо жінці не йде такий колір?”- я здивувалася. – “Я так і сказала! Але наречена відповіла: нічого складного купити одяг на захід, в одязі інших кольорів гостей пускати не будемо!”- Катя злилася, розповідаючи. – “Ні, значить я б не пішла, я б не стала купувати чоловікові таку сорочку, він би не надів, а якщо і надів би, то заради 1 випадку – гроші на вітер», – подумала я.

– «Так це ще не все! Вхідний квиток-3323 рубля!» – продовжила дивувати мене Катя. – “Це що за цифра така смішна?”- я розгубилася. – “Ось спробуй здогадайся! Це весілля 13.

02. 2021, ось вони склали 1302+2021=3323», – відповіла Катя. – “Маразм! А чому не 13+2+2021=2036? Теж символічно.

Ха-ха. І поменше!» – я засміялася, таких фантазій я ще не зустрічала. – “3323 рубля це з людини! І діти теж вважаються.

Нам треба за вхід заплатити 13292 рублів», – Катя говорила, а я думала, що це дурдом якийсь. – “Якщо йти, то дітей до бабусі, дешевше вийде», – видала я, що перше в голову прийшло. – “Нехай молодята самі до бабусі йдуть.

.. Я обговорила, ніхто з гостей, яких я знаю, не хоче дотримуватися дрес-код і внесок платити, тому не прийдуть.

.. » – закінчила розповідь Катя.
А що думаєте ви, дорогі читачі? Чи нормальні вимоги? Ви б пішли?Підписуйтесь на канал і діліться думкою

Related posts