Заручини та весілля

Виявляється, 2020 рік-найпродуктивніший: покупка квартири, весілля і звільнення

Рік почався з дуже приємних подій. 3 січня ми з дружиною і друзями полетіли в Москву, погуляти, помилуватися прикрашеним містом. Вже тоді ми вважали, що рік вдався, адже це перший наш політ на літаку, і перша “подорож”.

У лютому-мій день народження. На нього моя дружина примудрилася зібрати практично всіх найближчих мені людей, з якими ми колись, через відсутність часу, перестали спілкуватися. З тих пір ми збираємося практично кожні вихідні, а цей новий рік будемо відзначати великою компанією.

Березень. Знайомий, з яким ми до цього знімали 2-кімнатну квартиру, переїжджає. Ми, не довго думаючи, вирішили купити квартиру в іншого нашого знайомого, а не знімати.

І тут почалося найцікавіше. Самоізоляція. Дружина щаслива, тому що це позачергова відпустка.

Але ось розборки з іпотекою сильно затягнулися, через обмеження. Весь квітень ми сиділи вдома, іноді ходили в банк. Я з головою занурився в роботу в Інтернеті, якій до цього приділяв лише частину часу.

В середині травня ми переїхали в свою квартиру. Дружина по-тинокько почала виходити на роботу, я ж сидів удома, так як фітнес клуби були закриті до кінця червня. У червні дружина вже в штатному режимі почала працювати, я теж, але вдома.

Проходив навчання, працював. Заробив в червні 32 500 рублів, приділяючи роботі по 3-4 години в день. Почав думати, чи потрібна мені робота у фітнес клубі.

Купили дружині телефон, який вона давно хотіла. Липень. Весілля і поїздка в Пітер в якості медового місяця.

Так щасливі, як там, ми ще не були. Серпень. Я остаточно вирішив звільнитися з роботи, так як почалися проблеми зі спиною.

Я почав працювати з дому. Осінь теж була насиченою: ювілей дружини, поїздка в Домбай, поїздка в Крим, і пару невеликих виїздів в передмістя. З армії повернувся найкращий друг.

Грудень. Сиджу і підводжу підсумки року. Розумію, що цей рік був дуже продуктивним, незважаючи на всю ситуацію в світі.
Вже почав будувати плани на 2021 рік. Сподіваюся, він стане ще краще, ніж цей!

Related posts