Заручини та весілля

Ці турецькі знаменитості могли б бути разом: 5 розставань перед весіллям

Справжні пристрасті киплять не тільки на зйомках турецьких серіалів, але і в житті виконавців головних ролей. Як відомо, творчі особистості дуже влюбливі, емоції у них через край. Та й складно не закохатися, якщо ти кожен день з ранку до ночі дивишся на партнера по зйомках.

Тому службові романи під час зйомок турецьких серіалів – далеко не рідкісне явище. Іноді спалахнули почуття перетворюються в сімейну ідилію, а в деяких випадках “Зоряні закохані пташки” розлітаються в різні боки. Пропоную згадати кілька красивих турецьких пар, які не пройшли випробування часом.

Фахрійе Евджен і Озджан Денізв 2012 році Фахрійе і Озджан знімалися у фільмі “Мій дім”. Саме тоді між зірками зав’язалися романтичні стосунки. ЗМІ буквально переслідували зоряну пару.

Будь-які події з життя популярних і успішних акторів були цікаві шанувальникам. Озджан був підкорений красою Фахріє Евджен, але її примхливий характер не дозволив акторам бути разом. Турецька актриса примудрилася посваритися практично з усіма друзями і родичами Озджана Деніза.

Але актор був готовий закрити на це очі. Здавалося, актори вже готуються до весілля, але замість цього вони оголосили про розставання. Є чутки, що Озджан зрадив коханій.

Фахрійе Евджен і Озджан Деніздемет Оздемір і Юсуф ЧимВ 2015 році Демет Оздемір і Юсуф Чим знімалися в романтичній комедії “Запах полуниці”. Незабаром після початку зйомок заговорили про роман між знаменитостями. Демет і Юсуф навіть не пробували приховувати свої почуття, вони багато часу проводили разом, а потім почали жити в одному будинку.

Шанувальники вже ворожили про дату весілля акторів. Але в підсумку знаменитості розлучилися. До цих пір вони підтримують хороші відносини.

Демет Оздемір і Юсуф ЧимГюрбей Ілері і Езгі Еюбоглугюрбей і Езгі познайомилися на знімальному майданчику серіалу “моє серце вибрало тебе”. Незабаром пара оголосила про свої стосунки в пресі. Турецькі актори були нерозлучні.

А після зйомок в мелодрамі послідувала ще одна спільна робота в історичній драмі”Величне століття”. Здавалося, що Гюрбей і Езгі створені один для одного, на всіх світських заходах вони з’являлися разом з світилися від щастя. Але все ж в той період для кожного на першому місці була кар’єра, тому вони розлучилися.

Гюрбей Ілері і Езгі Еюбоглучагатай Улусою і Серенай Сарика зірки підліткової драми” приплив ” Чагатай Улусой і Серенай Сарикая так добре зобразили любов на екранах, що всі шанувальники мріяли про весілля цих двох в реальному житті. І дійсно між акторами спалахнула любов. Їхні стосунки розвивалися швидко і стрімко, але до весілля так і не дійшло.

Чагатай і Серенай не могли знайти достатньо вільного часу, щоб зберегти любов. Тим не менш, вони зараз підтримують дружні стосунки і підписані один на одного в Instagram. Чагатай Улусой і Серенай Сарикаяенгін Озтюрк і Іділь Фиратголубоокий красунчик з” чудового століття ” Енгін Озтюрк досі офіційно вільний.

А в недавньому минулому його пов’язували романтичні стосунки з турецькою красунею Іділь Фират. Відносини коханих нагадували серіал. Вони то сварилися, то мирилися.

Вони зустрічалися майже 2 роки, тому з’явилися чутки про весілля. Але Іділь запідозрила його в зраді. Вона знайшла листування Енгіна з актрисою Джансу Дере.
Після цього відносини Енгіна і Іділь завершилися. Енгін Озтюрк і Іділь Фиратпохожа публікація: ці турецькі знаменитості в минулому були щасливі разом: 5 гучних розставаньспасібо за увагу! Ваші лайки і підписки надихають мене на створення нових публікацій.

Related posts