Діти та онуки

Розповім як йдуть справи зі сном у дитини в півтора року. Які складнощі були і до чого прийшли в результаті

Привіт, дорогі читачі! і в личку і в коментарі періодично надходять питання про те, як зараз у дочки йдуть справи зі сном, як було раніше, як стало зараз, висипаємося ми – батьки, як часто дочка прокидається ночами і т. д і т. п.

для багатьох тема сну дитини дійсно хвора, тому давайте обговоримо)) Чесслово, я вже не пам’ятаю, чи була розмова про це, тому не серчайте, якщо повторююся.. Фото авторапервий рік був найскладнішим, на мій погляд.

Дочка довгий час спала уривками хвилин по 40, потім прокидалася і хвилин 15 її доводилося заколисувати. заколисування-це зло в чистому вигляді, на мій погляд. Як бути по іншому я не знаю, але зараз, аналізуючи той час, можу з упевненістю сказати, що не треба було привчати дитину до цього.

. за ВЕСЬ перший рік життя дочки ми з дружиною не змогли подивитися жодного фільму. В основному просто сил не залишалося і при першій же можливості ми намагалися поспати ті заповітні 40 хвилин, які дозволяла дочка.

Кольки, зуби, нерозуміння режиму дитини, все це накладалося одне на інше, що зараз навіть не зрозуміло в чому конкретно були проблеми. в один день ми з упевненістю могли прогнозувати час відходу дочки в сон, а на вже наступний день уявний режим котився в тар-тарари. До напівроку дочка прокидалася приблизно щогодини протягом всієї ночі.

місяців у вісім це стало відбуватися трохи рідше, але все одно доставляло безліч дискомфорту. коли доньці було 10 місяців, дружині довелося відмовитися від ГВ. Думаю, що в цей час Поліна стала менше потребувати ночами в близькості з мамою, тому легше стала спати у себе в ліжечку.

переломний момент трапився в рік і місяць. принаймні, ми з дружиною думаємо саме так..

у цьому віці сталося дві речі: 1. Ми перевели дочку на один денний сон, замість двох. як наслідок дочка стала більше втомлюватися і довше спати ночами.

2. Дружина вирішила відмовитися від заколисувань. Жорстко, рішуче.

перший час, звичайно, були протести з боку дочки, куди ж без них, але вони незабаром зійшли нанівець через категоричність дружини в цьому питанні. любить засипати з соплеотсосом..

Там мелодія приємна)) все потихеньку стало налагоджуватися. дочка стала лягати спати в районі 21. 00, плюс мінус пів години.

Під’ём не раніше 9. 00. Кайф.

засинає і спить, до речі, тільки в своєму ліжечку, за рідкісним винятком. І, що найголовніше, без заколисувань! у нас з дружиною нарешті з’явився особистий час на себе коханих)) але не вміємо ми цінувати те, що маємо..

Раніше півночі все одно не лягаємо, бо є серіальчики, книжечки і нічний жор. За ніч Поліна прокидається дуже рідко. В основному навіть не прокидається, а крізь сон починає кликати маму.
Мамі досить просто погладити по животику і все знову стає добре. сподіваюся, що далі буде тільки краще)) а вам, які мають проблеми зі сном дитини, можу тільки побажати терпіння і сил, все обов’язково налагодиться!

Related posts