Діти та онуки

Несправедливість. Мама для неї все робить, а любить вона більше все одно батька

Привіт, дорогі читачі!Як постійно говорить моя дружина: – тато-це перше кохання. І це чиста правда. Мені хоч і лестить цей вислів, але в якійсь мірі прикро за дружину.

. Від чого така несправедливість?Вона ходила пихкала 9 місяців з пузиком напереваги, ще більше пихкала в ту ніч, коли дочка народилася, нерозлучна з нею донині, намагається дати їй якомога більше, і навіть ще більше! Все, що в её силах!Дружина дуже намагається бути хорошою мамою. Вона мало не щодня придумує щось нове, знаходить розвагу для дочки або споруджує щось незвичайне, що Поліні має сподобатися.

І їй подобається. Поліна завжди з радістю грає в те, що робить мама. По суті все, що зараз вміє дочка – заслуга дружини.

Саме вона невпинно і терпляче навчає новим навичкам і знанням. А я..

Я навчив цівку води ротом пускати)) а ось ці нічні пробудження, які ніяк не можуть пройти без маминого участі?Щоночі раз у раз чується з ліжечка”Мама, мама”. Дружина підійде, заспокоїть, погладить по животику і все відразу стає добре. Проте.

. Варто тільки з’явитися татові – ндё, мама відразу відсувається на другий план. Це знаєте, як анекдот про чоловічу і жіночу красу:жінці, щоб бути красивою, потрібно з ранку вмитися, красиво одягнутися, нафарбуватися, зробити кучері і т.

д. а чоловікові досить прокинутися, вмитися і він вже красивий. Так і тут.

Мені не треба щось придумувати і зі шкіри геть лізти, щоб бути коханим. Мені просто достатньо прокинутися, а ось вже міцні обійми дочки, нескінченна радість і захват від того, що цей день ми будемо поруч. Дружина часом навіть ревнує.

. І дочка, до речі теж ревнує мене до дружини)) варто тільки нам попастися доньці на очі під час обіймів, як та відразу ж поспішає нас розділити і зайняти місце дружини))Мило, але несправедливо якось..
А як у вас йдуть справи?)) Кого діти більше люблять?

Related posts