Діти та онуки

Фрази, які кажу дитині, коли він просить у Діда Мороза подарунок не по кишені

Кумедна віра малюків в казкового дідуся часом влітає батькам в копієчку. А іноді подарунки надто вже чарівні, адже Дід Мороз здатний на диво. А ви ось зовсім не на всяке.

Як викрутитися, щоб не засмутити малюка, але все ж зберегти йому свято?Якось раз дочка попросила кролика. Ну я подарувала, що робити. В цілому непогано, що так у нас з’явилося Домашня тварина, але намучилася я з ним потім пристойно.

І тільки через пару років я заново перечитала то її послання Дідові Морозу. Виявилося, що кролик потрібен був іграшковий. Ось просто сміх)) іноді ми занадто намагаємося від великої любові, а це зовсім необов’язково.

Варто застосувати трохи фантазії, і малюк залишиться задоволений, і ви не будете в накладі. Дід Мороз сам вирішує, що кому подарітьв кінці кінців, ви-то тут при чому, правда?)) По-перше, це єдине свято, коли за подарунок відповідає хтось інший. І цей інший-настільки загадковий, що його справжнього ніхто і не бачив.

Якщо ми досі вирішуємо, існує він чи ні, то вже вибір подарунків точно не в нашій владі. Замовляти можна, а вже там наша справа – прийняти те, що буде подаровано. Це в будь-якому випадку приємна річ, але гарантій ви дати не можете.

Дозвольте і собі побути в очікуванні разом з дитиною. Ви ж все одно постараєтеся вибрати те, що сподобається дитині. Цілком ймовірно, що йому підійде.

Малюки не завжди тримають в голові обов’язково щось одне. Вони маленькі, їх ще, слава богу, багато робить щасливими. Дід Мороз не встигає в усі магазини мірадля переконливості можете розповісти цю історію, опинившись в метушні новорічного натовпу.

Зверніть увагу на те, як багато народу зараз в транспорті, скільки черг, як збиваються з ніг продавці. Завітайте “та вже, бідний дідусь, він же старенький, може і розгубитися”. Щось встигне, а щось точно ні.

Ну нічого, ми ж не з тих, хто вередує і змушує всіх побігати навколо своєї персони. Якщо не принесе замовлене, не будемо засмучуватися. Він напевно постарається вибрати щось інше, теж цілком підходяще.

Головне-свято, зможемо повеселитися. Дід Мороз надішле подарунок позжеЗнаете, де живе Дід Мороз? Так, дуже далеко. Якщо і відправить подарунок прямо зараз, хто знає, чи встигне він до Нового року.

Така розмова врятує ситуацію, якщо ви вирішили-таки розщедритися, але гроші на потрібну річ доведеться підкопити. Вам вирішувати, звичайно, але в інші роки я поступала саме так. Раз в сто років хочеться влаштувати дитині справжнє свято, нехай навіть ціною переходу на хліб і воду.

Хочеться, щоб бажання збувалися хоча б в дитинстві. Якщо це не поїздка в Хогвартс, майже на все інше можна і правда накопичити. © DepositphotosДед Мороз не дарує дорогих подарунків і так доводиться непросто, адже він працює на цілий величезний світ.

Кожній дитині треба щось подарувати-ясно, що це не можуть бути найдорожчі речі. Немає у нього такого завдання, він не зобов’язаний. Його турбота-забезпечити подарунки всім малюкам, але ніде не сказано, що за допомогою дідуся збувається найголовніша мрія.

До того ж, треба трошки подумати і про інших. Якщо ми зараз попросимо дорогу іграшку, раптом, комусь взагалі нічого не дістанеться. Не можна робити собі свято за рахунок інших.

Нехай він буде у всіх, адже подарунок так чи інакше буде. Вже це Дід Мороз нам гарантує!Батьки часто драматизують більше, ніж діти. Подарунки важливі, але не важливіше атмосфери, яку можна створити і цілком економічним шляхом.

Я писала про те, як це зробити, тут gt; gt;. Хто ще як викручується з подарунками до Нового року, діліться в коментарях. Ставте лайк, якщо сподобалися мої святкові поради.
І з наступаючим!:)

Related posts