Діти та онуки

Дивне ставлення сина до нашого головного новорічного подарунка.

Ось і пройшла новорічна ніч: всі подарунки подаровані, всі салати з’їдені. Залишилося тільки приємне відчуття щастя і безтурботного задоволення. Я дуже люблю 1 січня за те, що нікуди не потрібно бігти, а можна просто побути в колі своєї сім’ї.

Це і є щастя! 31 грудня ввечері ми вручили синові наш головний подарунок-залізниця. Він просив її сам, тому ми не роздумуючи замовили її в подарунок. Залізниця від BondiBonВ набір входить все найпотрібніше: рейки (зроблені дуже добре, деталі міцні, син сам справляється їх збирати) поїзд (зі звуком і світлом.

Звук-характерне стукання коліс і гудок) дорожні знаки. Залізниця має дві стрілки, які можна переводити вручну і міняти траєкторію руху поїзда і стоп майданчик, на якій можна зупинити поїзд, наприклад, щоб встигнути перевести стрілки. Упаковка від залізниці від Бондібондовольно цікавий набір і я думала, що саме можливість змінювати курс поїзда буде цікава для дитини, а не просто “тупий” рух по колу.

А що в підсумку? Я упустила найголовніше: син фанат дорожніх знаків і як тільки він побачив їх, то миттєво його увагу було на них переключено. Дорожні знаки, залипуха та ще думаєте, що він з ними робить? Все що завгодно: вибудовує в рядперевіряє мої знання по їх назвах і що необхідно робити, коли один із знаків я бачу. Ставить ці знаки всюди і я повинна виконувати правила дорожнього руху, навіть для знака низько летять літаки, він придумав, що я повинна зменшити швидкість і прикрити голову руками.

Знак “стоп”, переставляє більше всіх і якщо ми його бачимо ми повинні зупиниться. Тільки відкрили і собралісамой залізницею він пограв зовсім небагато і зараз вона просто лежить без діла. Поїздом від неї грає в квартирі, він добре їде навіть по підлозі, так само вибудовуючи знаки і вимагаючи, щоб поїзд їх дотримувався.

Може сама залізниця не цікава? Ось у мене не було такої в дитинстві, мені було дуже цікаво ми з чоловіком залипли на ній на цілу годину, і за загальним враженням вона дуже затягує. Кому може не сподобається керувати рухом поїзда? Зупиняти його і знову дозволяти рух? Так що тут врятли проблема в іграшці, тут швидше за все справа саме в сина, який не може переключити свою увагу зі знаків на залізницю. Він поки не в змозі цього зробити.

Але це і добре, значить нам є до чого прагнути і ми обов’язково допоможемо йому навчиться грати в цю гру: зі знаками, з правилами дорожнього руху, а головне з сюжетом. А взагалі я дуже рекомендую залізницю від BondiBon до покупки, якщо ваша дитина мріє про неї, то варто вибрати саме цю модель. ————— Підписуйтесь на канал, ставте лайки.
Спасибі, що читаєте.

Related posts